Zacznijmy od tego, że wszystkie. Ale…

Życie nie jest tak cudowne, że spodobamy się każdemu, a każdy spodoba się nam. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna ma swoje predyspozycje do postrzegania tego, co jest pociągające. Co zatem może być dla faceta atrakcyjne?

Kobiety bardzo często zastanawiają się jaki typ dziewczyny jest najbardziej pożądany. Z jednej strony słyszy się, że faceci kochają zołzy. Z drugiej strony mówi się, że to sexbomby z ogromnym apetytem seksualnym są przedmiotem męskich fantazji. Z trzeciej strony, sami faceci mówią, że chcą normalnej dziewczyny, która będzie dobrze rokować na mamę ich dzieci. I co ciekawe, te wszystkie typy rzeczywiście są atrakcyjne.

Ale żeby się nie pogubić, posłużmy się serialem „Seks w wielkim mieście” by przybliżyć niektóre z typów kobiet. Możesz bowiem być jednym z nich…
 1. OGIEŃ (Samantha)

  Kobieta, której żywiołem jest ogień jest bardzo temperamentna oraz pewna siebie. Kobieta ta jest pogodzona ze swoją seksualnością, a cielesność jest dla niej nieodłącznym elementem przeżywania radości. Lubi ona podkreślać swoją kobiecość, a bycie pożądaną przez płeć przeciwną sprawia jej przyjemność. Kobieta, która jest ogniem potrzebuje mężczyzny, który będzie podsycał jej płomień, a nie go gasił. Dlatego najbardziej pociągającym partnerem będzie bardzo męski, wiedzący czego chce mężczyzna, który lubi dominować.

 2. WODA (Charlotte)

  Woda to spokój z okazjonalnymi sztormami. Kobieta taka jest z natury konserwatystką. Nie przeszkadza jej, a nawet tego oczekuje, że mężczyzna będzie przejawiał typowo męskie zachowania, a ona dzięki temu zachowa swoją kobiecość. Osoby takie chcą zakładać rodziny i posiadać dzieci. Nie są one nazbyt sensualne. Przywiązanie emocjonalne jest dla nich ważniejsze. Ubiór również jest bardzo gustowny i zachowawczy. Partnerem, którego będzie szukać kobieta woda będzie typ mężczyzny, który jest odpowiedzialny, dojrzały i na którym można polegać.

 3. Ziemia (Miranda)

  Kobieta ziemia jest bardzo pragmatyczna i przyZIEMNA. Interesuje ją kariera oraz zdobywanie celów. Jest to kobieta ambitna, która nie lubi polegać na mężczyznach przez co może sprawiać wrażenie samowystarczalnej. Łączy w sobie zarówno cechy typowo męskie jak i kobiece. Strój jest profesjonalny, najlepiej w charakterze biznesowym. Najlepszym mężczyzną dla kobiety ziemi będzie typowy partner, który będzie z nią dzielił obowiązki oraz nie będzie próbował rządzić jej życiem.

 4. Powietrze (Carrie)

  Tutaj mamy do czynienia z kobietą typu: dziewczyna z sąsiedztwa. Kobieta powietrze jest transparentna, przeźroczysta. Nie jest ona wyraźnie zdefiniowana. Z jednej strony jest romantyczką, ale jest także realistką. Pragnie być samodzielna, ale imponuje jej ktoś, kto potrafi się nią zaopiekować. Ubiór jest również bardzo skrajny. Od oryginalnych, wręcz dziecięcych kreacji po wystawne, kobiece suknie. Idealnym mężczyzną będzie również partner transparentny, który potrafi zadbać o swoją kobietę ale towarzyszy mu przy tym młodzieńczy urok.

Jak więc sama widzisz, ta mała zabawa w próbę odgadnięcia i nakreślenia odmiennych od siebie typów kobiet (których jest o wiele więcej), pokazuje, że każdy może znaleźć kogoś dla siebie i usłyszeć KOCHAM CIĘ! (więcej tutaj). Nie każdy spodoba się każdemu ale też nie o to chodzi. Ważne jest to, żeby znaleźć kogoś, kto NAM będzie odpowiadał. Tak więc odpowiadając na wcześniej postawione pytanie: Jakie kobiety podobają się mężczyznom? odpowiedź brzmi: Wszystkie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.