Ważne pytanie. 

Pierwsza randka służy do tego by się poznać. Dlaczego więc marnować czas na pytania, na które odpowiedzi zbytnio nas nie interesują, skoro możemy przejść od razu do konkretów?

Jeśli jesteś kobietą, której zależy na stałym związku, a nie na przelotnych znajomościach to zapewne interesuje Cię jak przeskanować mężczyznę właśnie w kwestii tego, czy jest on typem faceta, który chce się zaangażować. Aby się tego dowiedzieć musisz zadać jedno pytanie:

Jakie jest Twoje zdanie na temat związków?

To pytanie jest świetne. W żaden sposób nie pokazuje, że chcemy z kimś tworzyć związek. Nie jest ono zamknięte, niczego nie sugeruje. Zwyczajnie chcemy poznać opinię drugiej osoby na temat stałych relacji. Niczego nie narzucamy, więc osoba która z nami rozmawia nie wie jakie jest nasze zdanie. W 90% przypadków na rękę będzie jej więc być szczerym – bo a nuż będziesz miała takie samo zdanie jak on.

Ludzie bardzo często wchodzą w związki z nadzieją, że osoba z którą się wiążą myśli podobnie na temat relacji. Wykazujemy się wtedy dużą dozą brawury. Ryzykujemy, że po paru miesiącach, czy nawet latach odkryjemy niewygodną prawdę. Osoba z którą się związaliśmy nigdy nie chciała brać ślubu, a o stałych relacjach myśli w kategoriach więzienia.

Czy to znaczy, że facet który boi się deklaracji jak ogania jest już spalony? Nie. Możesz przecież tworzyć związki z takimi mężczyznami. W tym jednak przypadku nie będziesz czuła się oszukana. Od początku wiedziałaś jaki to typ faceta, a on nie próbował Cię oszukać. Wiesz w co wchodzisz i wiesz na jakich zasadach. Wszystko jest wtedy jak najbardziej jasne – jesteś odpowiedzialna (tutaj więcej).

W naszym życiu mamy różne etapy. Czasem rzeczywiście nie chcemy się z nikim wiązać na stałe, bo skupiamy się na innych rzeczach. Natomiast, kiedy zjawi się mężczyzna z którym stworzenie związku będzie dla Ciebie priorytetem, to wtedy pytanie to może okazać się zbawienne w skutkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.