Jeśliby zadać kobiecie pytanie: „Na ilu mężczyznach zrobiłaś dzisiaj wrażenie?” odpowiedź, która padnie, będzie nieprawidłowa…

Dlaczego? Bowiem statystyczna kobieta nie docenia ilości swoich adoratorów. Jest ich bowiem więcej niż się jej wydaje! 

Jednym z elementów tego, że kobieta lubi być kobietą jest poczucie bycia atrakcyjną. I o ile przez atrakcyjność każdy rozumie coś innego, o tyle gdy zaniżamy w swoich przypuszczeniach liczbę osób dla których jesteśmy atrakcyjne, to humoru nam to nie poprawi.

Czynników, które mają wpływ na to zaniżone poczucie własnej atrakcyjności jest wiele. Mogą one być biologiczne, ewolucyjne, kulturowe, wychowawcze, czy społeczne.

I tu właśnie leży różnica między dziewczynami, które nie czują się kobietami, a kobietami, które oddychają swoją żeńską energią pełną piersią. Te drugie WIEDZĄ i zdają sobie sprawę z tego, że nawet jeśli im się wydaje, że robią wrażenie na konkretnej liczbie mężczyzn, to prawidłowa cyfra jest 2, 3 razy wyższa. To daje im poczucie, które działa jak samospełniająca się przepowiednia.

Pomyśl tylko: jeśli zdradzam Ci sekret, że podobasz się większej ilości mężczyzn niż Ci się wydawało, to jak to na Ciebie wpływa? Jak zaczynasz się postrzegać? Jak zaczynasz się poruszać, mówić, patrzeć! Zmieniasz się w kobietę, którą w rzeczywistości byłaś i jesteś TYLKO NIKT CI WCZEŚNIEJ O TYM NIE POWIEDZIAŁ!

Nagle ubrania, kosmetyki, dodatki nie stanowią już celu samego w sobie (o ubraniach więcej TUTAJ). Stają się one tylko środkami wyrazu tego, co już jest w Tobie: poczucia piękna i dumy z bycia kobietą.

Dzięki temu sekretowi rodziły się symbole kobiecości współcześnie nam znane. Co ciekawe, kobiety, które do dziś stanowią wzór zmysłowości, flirtu, piękna różniły się przecież między sobą. A jednak łączył je wspólny element: świadomość, że robią wrażenie na mężczyznach NAWET jeśli wcześniej nie zdawały sobie z tego sprawy. Warto byś zaczęła należeć do tej grupy już teraz. Bez żadnych wymagań, tylko dlatego, że jesteś kobietą i podobasz się, jak pokazały badania, większej ilości mężczyzn niż mogło Ci się zdawać!

SESJE INDYWIDUALNE Z MOJĄ OSOBĄ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.