Gdzie Ci mężczyźni? No gdzie oni są?

Wszędzie! Ale jak znam życie, to ta odpowiedź Cię nie zadowala. Kobieta wcale nie szuka mężczyzny. Kobieta szuka mężczyzny, który będzie spełniał jej kryteria. Czy to chodzi o wygląd, czy o pozycje życiową, dojrzałość – to musi być konkretny facet. I bardzo dobrze! Trzeba mieć standardy. Ale trzeba mieć też plan, gdzie znaleźć mężczyznę, który te standardy spełni.

Kobiety, które często mówią, że nie spotykają fajnych facetów, wcale tych facetów nie szukają. Zdają się na przypadek, szczęście, ślepy los. A, że los jest ślepy, to nie wie czego chcemy. Jeśli chcesz poznać faceta, musisz być w miejscach, w których faceci są. Praca, uczelnia, grupa znajomych – pewnie już poznałaś tam wszystkich niezajętych panów. Nie jesteś zainteresowana żadnym z nich? Masz dwa wyjścia:

  • albo obniż standardy i zwiąż się z kimś, kto nie jest dla Ciebie najodpowiedniejszy
  • albo bądź w miejscach gdzie są faceci, którzy Ci odpowiadają

„Wszyscy faceci których poznaję albo są imprezowiczami, albo nadużywają alkoholu, a i zdarzają się podrywacze, którzy nie chcą się ustabilizować” – mówi kobieta, która szuka materiału do związku w klubach i na dyskotekach. Ważna informacja: miejsce naprawdę ma znaczenie jeśli chodzi o rodzaj ludzi tam przebywających.

Aby ułatwić poszukiwanie kieruj się 4 zasadami dotyczącymi znalezienia faceta:

  1. Wyjdź do ludzi. Wiem, że to oczywista rada, ale często narzekamy, że nie poznajemy nikogo nowego, bo… nie dajemy sobie możliwości poznawania nowych ludzi! Aby więc poznać kogoś nowego, musimy być między nowymi ludźmi.
  2. Szukaj mężczyzny w miejscu, w którym sama czujesz się komfortowo. Jeśli jest to głośny klub, impreza z muzyką, która Ci nie odpowiada, to szukanie wybranka stanie się męką. Poza tym nie będziesz sobą. Będziesz się tylko męczyć. Kiedy będziesz w komfortowym środowisku, to sama będziesz czuła się komfortowo, a to z pewnością przeniesie się na relacje z innymi.
  3. Bywaj w miejscach w których jest typ faceta, który Ci najbardziej odpowiada. W klubie są imprezowicze, w bibliotekach osoby, które lubią zgłębiać wiedzę, w schroniskach wolontariusze chcący pomagać ludziom i zwierzętom itd, itd.
  4. Korzystaj ze wspólnych tematów. Jeśli jesteś między ludźmi, w miejscu w którym czujesz się komfortowo i są tam mężczyźni, którzy odpowiadają Twojemu typowi, to z pewnością będziecie mieli wspólne tematy. Wykorzystaj je w rozmowie.

Podsumowując: Czy znalezienie faceta jest trudne? Może takie być jeśli nie wiemy gdzie i jak szukać. Jeśli zrozumiemy powyższe 4 zasady poznawania nowych ludzi i będziemy wiedzieć jak zainteresować faceta swoją osobą (o tym tutaj), to znalezienie TEGO JEDYNEGO stanie się o wiele łatwiejszym i przyjemniejszym procesem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.