Jak znleźć szczęście

Szczęście to coś, czym się jest, nie co się ma.
Drogi do niego nie można stracić, ale można o niej zapomnieć. 

 

psychologia szczęścia

     Jak zauważyłaś/eś moja praca jest poświęcona głównie temu, by nabrać szeroko rozumianych kompetencji w Świecie relacji. Dlaczego tego chcemy? By być szczęśliwymi. A co, jeśli nasze życie wygląda w miarę dobrze, nie powinniśmy narzekać, a jednak mimo to nie czujemy się wcale szczęśliwi?

 

Jeden z czołowych psychologów powiedział kiedyś, że ludzie dawniej trafiali do niego, gdyż doświadczali za dużo bólu i cierpienia w życiu codziennym. Później trend się odwrócił i większość osób korzystających z jego pomocy trafiało do niego, gdyż nie doświadczali wystarczającej ilości szczęścia… chcieli być bardziej szczęśliwi, a nie mniej nieszczęśliwi. 

Słowa te padł już w latach 60-tych! A dziś? A dziś jest tylko gorzej. Współczesny Świat jak żaden wcześniej oferuje nam zaspokojenie wszystkich podstawowych potrzeb. To już nie problem, przynajmniej dla większości z nas. Ale co dalej? To, że jestem najedzony, mam schronienie nie znaczy jeszcze, że jestem zadowolony. I po to są właśnie Sesje Szczęścia! 

coaching i psychologia

Na podstawie mojej autorskiej metody pracuję z Tobą nad fundamentalnymi kwestiami dotyczącymi spraw egzystencjalnych. Poruszane kwestie opieramy na filozofii, duchowości (niekoniecznie religijności) oraz wybranych działach psychologii. Wszystko po to, by życie znów nabrało kolorów. 

Ludzie żyjący we współczesnym Świecie mają najwyższy w historii poziom stresu, który nie wynika bezpośrednio z zagrożeń życiowych. Stresuje nas bowiem wszystko. Od pracy, przez rodzinę, po nawet zwykłe zakupy? „Kupić to czy tamto? To jest tańsze, ale czy dobre? A tamto jest o wiele droższe, ale czy rzeczywiście będzie lepsze?” I tak w kółko: relacje, obowiązki, dzieci, terminy, fakultety, kariera, wygląd…

 

Stop! 

 

Czas zrozumieć życie. Zrozumieć siebie. Czas napisać Twoją własną instrukcję obsługi, bypsychologia żyło się optymalnie. Na sesjach możemy rozmawiać o wszystkim, poruszać kwestie „życiowe”. Dziś bowiem rozmowa staje się coraz częściej dobrem luksusowym. Niewielu ma na nią czas albo nie ma jej z kim odbyć. A nawet jeśli, to nie każda rozmowa cokolwiek wnosi, czasem bowiem czujemy się po niej nawet bardziej zmęczeni. Rozmowa, która bowiem coś wnosi do Twojego życia, zasila Cię dobrymi emocjami i uczuciami, wskazuje rozwiązania, potrafi ulżyć Twojej frustracji to dobra rozmowa. I to właśnie sztuka rozmowy, którą stosujemy na Sesjach Szczęścia. Podczas sesji jesteśmy skupieni tylko na Tobie!

Czas trwania sesji: 40 minut. Koszt: 160 złotych. Sesja może odbyć się telefonicznie, przez WhatsApp lub Skype.

Jeśli chcesz zawalczyć o jakość swojego życia, to bardzo Cię zapraszam. Miłość, rodzina, praca, kariera, przedmioty… wszystko to ma nam dać szczęście. A jeśli niespecjalnie daje? To zapraszam Cię na sesje!

coaching, coach

Aby się umówić wystarczy, że wyślesz do mnie wiadomość przez formularz, który znajduje się poniżej. Zatem… do zobaczenia i usłyszenia!

Wysłanie wiadomości oznacza zgodę na Politykę Prywatności strony. Dane podane w formularzu służą wyłącznie do udzielenia odpowiedzi zwrotnej na pytanie zawarte w formularzu.