psychologia, relacje, małżeństwo, związki

      Uważasz, że czas na próbę naprawy lub nawet ratunek swojej relacji?
     
A może wolisz dmuchać na zimne i już teraz planujesz by nic nie zaszkodziło Tobie i Twojemu Partnerowi w związku, który tworzycie? 

 

Najważniejszym zadaniem stojącym przed osobami, które chcą by relacja była zdrowa lub by ozdrowiała jest zrozumienie. Zrozumienie siebie, zrozumienie partnera/partnerki oraz zrozumienie samej relacji, która jest wypadkową nas samych. 

Jako jedyna osoba w Polsce pracuję zarówno z kobietami, jak i z mężczyznami w kwestiach nie tylko relacji ale i uwodzenia. Masz zatem potwierdzoną i skuteczną wiedzę z dwóch Światów.

coaching coach motywacja

Jestem psychoedukatorem i chcę Was nauczyć dzięki sesjom z psychologii relacji, jak być w szczęśliwym związku, w którym panuje miłość, dobro i szacunek. Jeśli coś poszło już nie tak w Waszym związku, to również jestem tu po to, by pokazać Wam jak to skutecznie naprawić. Trzeba tylko wiedzieć „jak?”. I tu poznasz odpowiedź na to pytanie!

Ok, powiedzcie mi, czy choć jedno z tych pytań kiedykolwiek przeszło Ci przez głowę:

♦ Jak kocha kobieta, a jak kocha mężczyzna? I co ważniejsze: za co kocha kobieta, a za co mężczyzna? 

♦ Jak podtrzymywać zainteresowanie w związku? 

♦ Jak czuć się dobrze w swojej skórze, jednocześnie będąc w relacji, która zapewnia nam satysfakcję.

coaching miłości, psychologia

♦ Jak komunikować potrzeby drugiej stronie?

♦ Jak poradzić sobie ze zdradą?

♦ Jakich błędów unikać i nie powtarzać błędnych zachowań naszych rodziców? 

♦ Jak rozwiązywać konflikty? 

♦ Jak randkować w stałym związku?

♦ Jak podtrzymywać żar miłości, który z jakiegoś powodu wygasł?

♦ Jak rozpoznać i bronić się przed niechcianymi osobami i zagrożeniami? 

♦ Jak zawalczyć i odzyskać partnera?

….. jeśli zadawaliście sobie przynajmniej jedno z tych pytań, to sesje indywidualne dla par są dla Was!

coaching i psychologia

     

          Jeśli wydaje się nam, że  „jakoś to będzie” w relacji i wszystko „samo się ułoży” to mam złą wiadomość. Nic samo się nie układa, tym bardziej w XXI wieku, który jest dla związków istnym poligonem. Tak wielu zagrożeń, które są tak blisko nie było nigdy w historii. Sesje dają wiedzę, jak je rozpoznawać oraz jak sobie z nimi radzić. To inwestycja w Ciebie, Partnera, swoje Dzieci… CAŁĄ RODZINĘ i Wasza wspólną przyszłość!

Jak uwieść chłopaka

Dlaczego sesje są świetne do pracy nad swoją relacją?

• Rozmawiamy na żywo – to nie książka, film, wpis na blogu. Możesz zadawać pytania na bieżąco i mówimy o sprawach dla Was ważnych!

• Nie ma żadnego oceniania, obarczania kogokolwiek winą, dzięki czemu możecie czuć się komfortowo.

• Masz dostęp do wiedzy, do której nie ma dostępu 90% ludzi, a zatem wyprzedzacie innych i skuteczniej dbacie o swoje miłosne szczęście.

• Wiedza jest podawana w łatwy i przejrzysty sposób, tak byście mogli ją stosować od razu.

Sesje odbywają się przez komunikator Skype, WhatsApp – najszybszy i najłatwiejszy sposób, by sesja odbyła się w komfortowym dla Was miejscu i czasie. Sesja może być w formie wideo lub głosowej.

 

          Sesja to koszt 300 złotych za 50 minut.

Pozostaje zatem umówienie się na sesję. Wystarczy, że wyślecie do mnie wiadomość przez formularz, który znajduje się poniżej. Zatem… do zobaczenia i usłyszenia!

Świat relacji może być piękny i przejrzysty pod warunkiem, że w ręku trzymamy mapę. Ja tę mapę mam i jeśli tylko chcecie mogę Wam ją dać…

 

Wysłanie wiadomości oznacza zgodę na Politykę Prywatności strony. Dane podane w formularzu służą wyłącznie do udzielenia odpowiedzi zwrotnej na pytanie zawarte w formularzu.