Indywidualne szkolenie dla kobiet

Jak ZNALEŹĆ, ZAINTERESOWAĆ i ZATRZYMAĆ Wartościowego Mężczyznę.

 

Żyjemy w kulturze, która nie uczy nas NICZEGO na temat relacji, a jednocześnie wymaga od nas abyśmy tworzyli związki i brali śluby – przecież to absurd!
To tak, jakbyś miała zdawać najważniejszy egzamin w swoim życiu bez możliwości jakiegokolwiek przygotowania się.
Właśnie dlatego stworzyłem Szkolenie Indywidulane dla Kobiet.

 

SKĄD TE WSZYSTKIE PROBLEMY?

Szkolnie dla kobiet

To, co tylko w teorii nas ratuje, to filmy i książki o miłości. Niestety, więcej tam fikcji, marzeń i oczekiwań autorów niż realnego życia. To tak, jakby chcieć nauczyć się latać samolotem oglądając film Top Gun. To, co Cię inspiruje, niekoniecznie nadaję się do nauki.

 

To może doświadczenie naszych rodziców lub przyjaciół? Nie, niestety. Jak sama już pewnie zauważyłaś większość ludzi nie ma zielonego pojęcia co robi, jeśli chodzi o relacje. Związki większości osób trwają od kłótni do kłótni i na toksycznych związkach ich dzieci się pewnie nie skończy. Może sama jesteś ofiarą ludzkich niekompetencji w sferze relacji albo udało Ci się uniknąć złych wzorców, ale tych dobrych również było niewiele…czas to zmienić!

szkolenie dla kobiet

Może przeczytałaś niezliczoną ilość bezosobowych poradników, obejrzałaś dziesiątki godzin filmików i wciąż odpowiedzi na najważniejsze pytania brak? Nie zrobiłaś zadowalającego postępu lub ciągle popełniane błędy nie potrafią Ci odpuścić. Właśnie dlatego moje Szkolenie dla Kobiet jest indywidualne, gdyż Twoja przeszłość i doświadczenia są kluczowe dla powodzenia.

 

A może poszukałaś już profesjonalnej pomocy, ale wciąż bez satysfakcji. Jeśli nie dostajesz konkretnych odpowiedzi na swoje pytania, to znaczy, że osoba, którą pytasz ich nie posiada. Moje zadanie to odpowiedzieć na KAŻDE Twoje pytanie – zgodnie z nauką, doświadczeniem oraz Tobą. Ale muszę Cię uprzedzić: odpowiedzi będą prawdziwe, a zatem mogą wydawać się bolesne, ale w duchu powiedzenia: „Prawda nas zaboli, ale nas wyzwoli” uważam, że na nią zasługujesz.

 

Co jest wyjątkowego w mojej metodzie? Pracuję zarówno w relacjach jak i SAMYM UWODZENIU zarówno z kobietami i mężczyznami – wiedza jest zatem potwierdzona przez obie płcie.

 

CO ZATEM MUSISZ ZROBIĆ?

 

 •  Stać się kobietą wartościową. Kobietą, która nie musi nikogo przekonywać do związku, a która sama chce być do niego zapraszana.
  Kwestia przekonań na swój własny temat, to kwestia kluczowa. Za nią podążają przekonania na temat mężczyzn, relacji, związków, miłości i wszystkiego, co z tym związane. Omawiamy WSZYSTKO.

 

 •  Poznać dobrego, uśmiechniętego, zadbanego, kochającego Ciebie, siebie i życie mężczyznę. Trochę popłynąłem? No może troszkę. Zawsze możesz niepotrzebne skreślić;) Szkolnie dla kobiet

  Chcesz stworzyć związek z wartościowym mężczyzną, ale nie wiesz Jak taki związek tworzyć lub nie wiesz Gdzie i Jakim Sposobem poznać mężczyznę do takiego związku? Ba! Zastanawiasz się nawet czy tacy faceci (jeszcze) w ogóle istnieją!? Otóż istnieją…ale jak sama pewnie wiesz, wszystko co wartościowe nie jest pospolite i łatwo dostępne. Dokładnie tak samo jest z ludźmi. Wartość żąda wartości w zamian.

 

 •  Wzbudzić zainteresowanie w oczach tego mężczyzny i umieć je podtrzymać. Umieć uwodzić, flirtować, kokietować.

Bardzo ważną sprawą są kompetencje. Jeśli masz najlepszy sprzęt na Świecie, ale nie masz do niego instrukcji obsługi, to tak jakbyś w ogóle go nie miała. Podczas Szkolenia dla Kobiet dostaniesz instrukcję co robić, krok po kroku. Instrukcja na Szkoleniu będzie jednak pisana z Ciebie, pod Ciebie i dla Ciebie. U mnie nigdy nie będziesz musiała robić czegoś, co nie jest z Tobą w zgodzie. Oczywiście, dostaniesz różne możliwości i perspektywy, ale to Ty wybierasz!

 

 • ♦ Od początku budować zdrową więź lub związek.

Znów Ty decydujesz. Każda z kobiet jest inna i każda ma inne potrzeby w zależności na jakim etapie życia się znajduje. Chcesz znaleźć męża? Nie ma problemu! Chcesz kochanka? Proszę bardzo! Tu nie oceniamy, tylko wspieramy. Pamiętaj jednak, że każdy model związku inaczej się buduje, a dodatkowo typ mężczyzny, z którym masz do czynienia, również ma niebagatelny wpływ na proces.

 

 •  Nauczyć się tego wszystkiego w łatwy i przyjemny sposób.

A widzisz, to już moje zadanie. Moim priorytetem jest sprawić, by Szkolenie było przyjemne i przejrzyste. Twoje zadanie to wygodnie się rozsiąść i mieć otwartą głowę, resztą zajmuję się ja. Jeśli znasz mój sposób pracy, to wiesz, że klarowność, konkret i brak lania wody, to cechy dla mnie charakterystyczne.

 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

 

JA! czyli w „Nauce o Sobie” zrozumiesz:

Indywidulane szkolnie dla kobiet

 • szkolenie dla kobietJak budować pewność siebie i poczucie własnej wartości.
 • szkolenie dla kobietJak okazywać standardy oraz stawiać zdrowe granice
 • szkolenie dla kobietJaki wpływ mają byli partnerzy na obecne życie uczuciowe.
 • szkolenie dla kobietJakie są wzorce piękna w kulturze i naturze (jest ich więcej niż myślisz).
 • szkolenie dla kobietJak stać się kobietą, którą zawsze chciałaś być.
 • szkolenie dla kobietCo robić, by zdrowa zmiana mogła się utrzymywać w Twoim życiu.
 • szkolenie dla kobietKompleksy, negatywny dialog wewnętrzny i konkurowanie z kobietami.
 • szkolenie dla kobietWpływ Twoich rodziców na to, kim dziś jesteś i jak można to zmienić.
 • szkolenie dla kobietCzym jest desperacja i jak się jej pozbyć.
 • szkolenie dla kobieti wiele, wiele więcej…

 

ON! czyli w „Nauce o Mężczyznach” zrozumiesz:

Indywidulane szkolnie dla kobiet

 • szkolenie dla kobietJakie są socjobiologiczne typy mężczyzn.
 • szkolenie dla kobietJak mężczyźni uwodzą i podrywają.
 • szkolenie dla kobietJak podrywać, uwodzić, flirtować z mężczyznami.
 • szkolenie dla kobietCzego pragną i co się podoba facetom…różnym facetom.
 • szkolenie dla kobietJak wygląda klasyfikowanie kobiet męskim okiem.
 • szkolenie dla kobietDlaczego (nie tylko) mężczyźni zdradzają
 • szkolenie dla kobietCzego mężczyzna nigdy nie wybaczy.
 • szkolenie dla kobietJak odróżniać mężczyzn wartościowych i rozpoznawać kłamców.
 • szkolenie dla kobietJak pozbyć się złego zdania o mężczyznach i znów ich pokochać.
 • szkolenie dla kobieti wiele, wiele więcej…

 

MY! czyli w „Nauce o Relacjach” zrozumiesz:

Indywidulane szkolnie dla kobiet

 • szkolenie dla kobietJak budować model związku, który Cię interesuje.
 • szkolenie dla kobietJakich błędów nie popełniać w związku, a jednocześnie
 • szkolenie dla kobiet…jakie pozytywne aspekty muszą występować dla jego zdrowia.
 • szkolenie dla kobietJak sprawić, by mężczyzna inwestował nie mniej w relacje niż Ty.
 • szkolenie dla kobietJak rozmawiać z mężczyzną, by się dogadać.
 • szkolenie dla kobietJakie są potrzeby mężczyzny w związku.
 • szkolenie dla kobietJak jego doświadczenia życiowe wpływają na model relacji.
 • szkolenie dla kobietTradycyjny model vs. nowoczesny model związku.
 • szkolenie dla kobietJego i Twoje życie poza związkiem.
 • szkolenie dla kobieti wiele, wiele więcej…

 

 

POLEPSZ SWOJE ŻYCIE:

 

Zasługujesz na TO!
Poznawanie mężczyzn, kontakt z nimi i w konsekwencji budowanie relacji jest prostsze niż myślisz… Łatwo powiedzieć, prawda? Blokady, wychowanie, kompleksy, niekończąca się lista zakazów i nakazów mogą przyprawić o ból głowy. Jeśli nie masz umiejętności w danej dziedzinie, to jak masz się czuć pewną swojej osoby? I właśnie po to tu jesteś!

Na Szkoleniu dla Kobiet masz nabrać szeroko rozumianych kompetencji w dziedzinie mężczyzn, budowania z nimi relacji, autoprezentacji, pewności siebie… i o tym wszystkim powiem Ci ja, mężczyzna! Cel jest zatem jasny:

Nauczenie Cię zasad, które rządzą relacjami: od pierwszego spojrzenia, przez rozmowę, randkowanie, intymność po satysfakcjonującą relację. ABC dynamiki kobieta-mężczyzna. 

Szkolnie dla kobiet

Tak jak już wspomniałem, jako że zajmuję się Dating Service’em i organizuję zarówno szkolenia dla kobiet, jak i mężczyzn poszczycić się mogę szacunkiem obu płci. Cieszę się poważaniem ze względu na to, iż nie idę na kompromisy i często mówię tak, jak jest – miarą jest skuteczność.

Właśnie dzięki temu mam ogromną satysfakcję z tego, czym się zajmuję, a Ty masz pewność, że treści są obiektywne, nie podlizujące się Tobie, kobietom ani mężczyznom. Świat matrymonialny wygląda tak, a nie inaczej i Ty go poznasz.

Szkolenie dla kobiet

Ale nie myśl, że atmosfera na tym cokolwiek straci. Praca ze mną jest lekka, łatwa i przyjemna. Tak, czasem pojawiają się łzy wywołane wspomnieniami podczas przepracowywania pewnych zagadnień i są one równie mile widziane, co te, powodowane śmiechem, a tego również nie zabraknie.

Bardzo ważne jest również to, że praca z Tobą jest poufna i objęta tajemnicą.  Masz pewność, że nasze rozmowy są prowadzone na wyłączność. Tak jak Ja cenię sobie prywatność, tak samo Ty masz do niej pełne prawo. Dyskrecja, to klucz.

 

JAK PRACUJEMY: 

 

szkolenie dla kobiet

Pracujemy na żywo.

szkolenie dla kobiet

Szkolenie ma charakter wyłącznie indywidualny.

szkolenie dla kobiet

Cała wiedza może być wykorzystywana w relacjach rodzinnych, w pracy, czy wśród znajomych.

szkolenie dla kobiet

Pracujemy na modelach, modułach, wiedzy zsyntetyzowanej i krok po kroku – wiedza nie jest płaska, nie „lejemy wody” – ja też nie lubię się nudzić;)

szkolenie dla kobiet

Ty jesteś najważniejsza. Szkolenie, co prawda ma strukturę, ale to Ty wyznaczasz tempo, kierunek w którym pójdziemy, zagadnienia, które zgłębimy. Twoja satysfakcja jest najważniejsza – Ty najlepiej wiesz, czego potrzebujesz… choć i ja podpowiem.

szkolenie dla kobiet

Kiedy zakończy się praca na żywo, na tym nie koniec. Nie zostaniesz sama. Dalej mamy kontakt i doszlifowujemy wszystkie elementy, by pięknie domknąć proces.

szkolenie dla kobiet

Brak jakiegokolwiek oceniania i pouczania. Pracuję z kobietami w każdym wieku, w każdym możliwym typie relacji oraz z odmiennymi oczekiwaniami i celami.

szkolenie dla kobiet

Wiedza oparta na nauce oraz wiedzy z pracy z mężczyznami.

szkolenie dla kobiet

2 pakiety do wyboru.

szkolenie dla kobiet

 

„DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK…”

 

I możesz ten krok uczynić właśnie TERAZ! 

Szkolnie dla kobiet

Paradoksalnie może Ci również towarzyszyć strach przed sukcesem: „…i  wszystko się zmieni? Nie będę już bezwiednie rzucaną przez życie, mężczyzn i relacje kukiełką, tylko zacznę kontrolować proces?! Boję się… to za szybko… chyba… jednak …nie zasługuję…”. Oj, zasługujesz, zasługujesz! Jesteś tu i czytasz te słowa, zatem wiem, że pragniesz zmiany.

Jeśli coś w środku podpowiada Ci, że chcesz fajnego mężczyzny, miłości, rodziny, dzieci, poczucia własnej wartości, lubienia siebie, realizacji swojego potencjału i wizji szczęścia, CHCESZ DAWAĆ I BRAĆ MIŁOŚĆ, to wystarczy jedna wiadomość, by stanąć na drodze do realizacji tego wszystkiego.

Szkolenie dla kobiet

Aby Ci to ułatwić, daję Ci możliwość skorzystania z darmowej, zupełnie niewiążącej, 30 minutowej sesji online, na której możesz mnie poznać i zadać swoje wszystkie pytania dotyczące Szkolenia dla Kobiet, pakietów i możliwości dopasowania go do Ciebie.

Wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość z poniższego formularza i umówimy dogodny dla Ciebie termin kontaktu. I już. I na spokojnie sobie zdecydujesz, co chcesz dalej zrobić. Korzystając z niego możesz również zadać mi jakiekolwiek pytanie na temat samego Szkolenia.

Szkolenie dla kobiet

Zatem czekam na mail i  do zobaczenia po drugiej stronie ekranu. Pozdrowienia!

szkolenie dla kobietszkolenie dla kobietszkolenie dla kobiet

 

 

 

Wysłanie wiadomości oznacza zgodę na Politykę Prywatności strony. Dane podane w formularzu służą wyłącznie do udzielenia odpowiedzi zwrotnej na pytanie zawarte w formularzu.