Kobiecość to potężna siła.

Pozwól sobie być kobiecą. Ciesz się tą cudowną energią, która od tysięcy lat motywowała mężczyzn do wielkich rzeczy.

Cały czas jesteś bombardowana informacjami jak powinnaś wyglądać, jak powinnaś się zachowywać. Wszyscy wokół Ciebie wręcz krzyczą: „Pamiętaj o wszystkich, tylko nie o sobie”.
W jednej gazecie na pierwszych stronach znajdziesz ćwiczenia na płaski brzuch, na kolejnej stronie przepis na pyszny tort, a na następnej kreację w rozmiarze 36. Można zwariować, prawda?

Zarówno mężczyzna, jak i kobieta nigdy nie będą mieli dostępu do swojej esencji jeśli przez cały czas będą myśleć, że są niewystarczający. Niewystarczająco ładni, niewystarczająco mądrzy, niewystarczająco popularni. Wszystko to rodzi w nas niską samoocenę. Wręcz nie sposób być szczęśliwym w swojej skórze.
Najgorsze jest jednak to, że nikt nie pyta o to, co podoba się płci przeciwnej. Czy będzie dla Ciebie naprawdę ważne to, jak ma ułożone włosy Twój partner jeśli nie jest on odpowiedzialny i wspierający? Pewnie nie. I to samo działa w drugą stronę: co mężczyźnie po kobiecie, która ma idealne wymiary, skoro cały czas ma kompleksy, czuje się jakby musiała gonić ideał, nie pozwalając sobie, a w konsekwencji i mężczyźnie, cieszyć się swoją osobą.

Aby adorować swoją kobiecość, musisz ją na nowo odkryć. A my tutaj mamy zamiar to zrobić…