terapia miłości

      Wyobraź sobie bycie kobietą, na którą mężczyźni patrzą z podziwem, a inne kobiety z zazdrością!
      Wyobraź sobie życie, w którym rozwiązałaś supły uniemożliwiające Ci rozwinięcie skrzydeł!

 

          W końcu możesz zrozumieć, które z popełnianych błędów utrudniają Ci zdobycie życia uczuciowego, o którym marzysz ORAZ co należy zrobić, by je łatwo osiągnąć.
Uff… czyż to nie ulga, że w końcu jest ktoś, kto pomoże Ci to wszystko zrozumieć? Zaczyna
jmy!

Jako jedyna osoba w Polsce pracuję zarówno z kobietami, jak i z mężczyznami w kwestiach relacji i uwodzenia. Masz zatem potwierdzoną i skuteczną wiedzę z dwóch Światów.

coaching coach motywacja

Jestem psychoedukatorem relacji. Chcę Cię nauczyć dzięki sesjom z psychologii relacji, jak być w szczęśliwym związku, w którym jesteś kochana przez ważnego dla Ciebie mężczyznę! Jeśli na horyzoncie jest już potencjalny wybranek, możemy również pracować nad tą relacją! 

Ok, powiedz mi, czy choć jedno z tych pytań kiedykolwiek przeszło Ci przez głowę:

♦ Jak zakochują się faceci? Jak oni w ogóle myślą? Co się im podoba, czego oni chcą – bo zdaje się, jakby mówili jedno, a robili drugie!

♦ Jak znaleźć, zainteresować i zatrzymać faceta WARTOŚCIOWEGO? Gdzie Ci mężczyźni?!

♦ Jak czuć się dobrze w swojej skórze i zapomnieć o nierealnych oczekiwaniach, które tak bardzo uprzykrzają życie? Krótko mówiąc: JAK POKOCHAĆ SIEBIE?!

coaching miłości, psychologia

♦ Co robię źle? Dlaczego ciągle spotykam ten sam typ faceta?

♦ Jak poradzić sobie ze zdradą?

♦ Dlaczego inni są w szczęśliwych związkach, tylko nie ja?

♦ Jak uwodzić mężczyznę żeby nie wyjść na desperatkę?

♦ Jak podtrzymywać żar miłości, który z jakiegoś powodu wygasł w związku?

♦ Jak rozpoznać i bronić się przed technikami manipulacyjnymi uwodzicieli? 

♦ Jak zawalczyć i odzyskać partnera?

….. jeśli zadawałaś sobie przynajmniej jedno z tych pytań, to sesje indywidualne są dla Ciebie!

coaching i psychologia

     

          W XXI wieku samotności sesje te są niezbędne. Są one dopasowane bezpośrednio do Ciebie – mówimy o Tobie i o Twojej przyszłości – nie jakiejś tam potencjalnej dziewczynie, kobiecie. Na sesjach liczysz się Ty! Ty! i tylko TY! To inwestycja w siebie, w bycie w związku z facetem, który jest wartościowym człowiekiem, czyli w swoje szczęście i zdrowie rodziny. Nie wspominając już o zazdrosnych spojrzeniach koleżanek;)

Jak uwieść chłopaka

Dlaczego sesje są świetne do pracy nad sobą i Twoimi obecnymi lub przyszłymi relacjami?

• Rozmawiamy na żywo – to nie książka, film, wpis na blogu. Możesz zadawać pytania na bieżąco i mówimy o sprawach dla Ciebie ważnych!

• Nie ma żadnego oceniania, obarczania kogokolwiek winą, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo.

• Masz dostęp do wiedzy, do której nie ma dostępu 90% ludzi, a zatem wyprzedzasz innych i skuteczniej dbasz o swoje miłosne szczęście.

• Wiedza jest podawana w łatwy i przejrzysty sposób, tak byś mogła ją stosować od razu.

Sesje odbywają się przez komunikator Skype, WhatsApp lub telefonicznie – najszybszy i najłatwiejszy sposób, by sesja odbyła się w komfortowym dla Ciebie miejscu i czasie. Sesja może być w formie wideo lub głosowej.

          Sesje występują w dwóch wariantach: 50 minutowej (200 złotych), podczas której omawiamy sprawy dotyczące Ciebie oraz Twoich relacji oraz 25 minutowej (125 złotych), która służy z zasady do zadania konkretnego pytania; skupienia się na konkretnej kwestii. Sesje odbywają się w dni powszednie, jak i w weekendy. 

Pozostaje zatem umówienie się na sesję. Żebyś to zrobiła wystarczy, że wyślesz do mnie wiadomość przez formularz, który znajduje się poniżej. Zatem… do zobaczenia i usłyszenia!

Świat relacji może być piękny i przejrzysty pod warunkiem, że w ręku trzymasz mapę. Ja tę mapę mam i jeśli tylko chcesz mogę Ci ją dać…

 

Wysłanie wiadomości oznacza zgodę na Politykę Prywatności strony. Dane podane w formularzu służą wyłącznie do udzielenia odpowiedzi zwrotnej na pytanie zawarte w formularzu.